loading

CORPORATE

About US TR

About US TR

CONTROL TECHNIC, 2002 yılında kurulmuş bir gemi elektrik bakım/onarım firmasıdır. Firmamız hem gemilere servis vererek yerinde bakım yapmakta, hem de atölye bakımı gerçekleştirmektedir. Anahtar teslimi yeni sistem montajı ve upgrading projeleri de yapmaktadır. Şirketimiz bünyesinde her zaman, seçkin ve tecrübeli mühendisler, teknisyenler, alanlarında uzman usta kadrosu bulundurmaktadır.

Hedefimiz gemilere  kaliteli elektrik ve otomasyon bakım/onarım servisleri sunmaktır. Yapılan temsilcilik anlaşmaları doğrultusunda , yeni gemi inşa sektörüne yönelik ürün ve sistem satışları , montaj ve devreye alma çalışmaları da başlatılmıştır.

Şirketimiz  , gemi elektriği konusunda birçok kritik malzemeyi de ithal ederek stoklarında bulundurmaktadır. 

CONTROL TECHNIC gemide kullanılan bir çok sistemin test ve kalibrasyonlarını da yapmaktadır. Her sistem için gereken özel kalibratörleri de yatırımlarla bünyesine katmıştır. 

 Aynı zamanda gemi teknolojisinde söz sahibi bazı firmaların da distribütörlüğü ve yetkili servisliği yapılmaktadır. Bunlardan bazıları Graviner , Safetec , Sealantern , GCE' dir.  

Yapılan tüm çalışmalar Bureau Veritas tarafından ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikası ve Russian Maritime Register of Shipping tarafından Firm Confirmity sertifikaları ile belgelendirilmiştir.

CERTIFICATES      QUALITY POLICY        QUALITY POLICY TR